Знаменитий росіянин нецензурно пройшовся по путінському чиновнику через Україну

Новости

Знаменитий російський тенісист, екс-перша ракетка світу та олімпійський чемпіон Євген Кафельников наїхав на виконувача обов’язки постійного представника РФ в ООН Дмитра Полянського через його висловлювання щодо України.

На слова путінського чиновника під час виступу Ради безпеки ООН про “радикалів, які хотіли підірвати Керченський міст”, Кафельников свою відповідь, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Наш постпред знову якусь *йню несе. Знову до*ався до України та її громадян. Порядок денний відхилили по учорашньому інциденту, а він на їхні внутрішні справи перемкнувся. Огидно таку *ню слухати”, – написав Кафельников у Twitter.

Знаменитий росіянин нецензурно пройшовся по путінському чиновнику через Україну

Зазначимо, що російський тенісист був близьким приятелем Бориса Єльцина під час його президентства, також на початку 2000-х років підтримував нового президента РФ Володимира Путіна. Втім останні 4-5 років перейшов в опозицію до чинної влади у Росії, зокрема висловлював підтримку акціям опозиції.

Нагадаємо, екстрене засідання Радбезу ООН було зібрано через агресивне та зухвале захоплення українських кораблів росіянами біля Керченської протоки 25 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *