Жодної підозри ще не чув, – нардеп Шверк прокоментував звинувачення в підкупі виборців

Новости

Без вироку суду будь-які заяви і звинувачення кандидатів – це тільки політична боротьба.

Таку думку висловив народний депутат України Григорій Шверк у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат підкреслив, що політик буде вважатися винним тільки тоді, коли буде вирок суду. Тому решта заяв і звинувачень – це лише політична боротьба як з одного боку, так і з іншого.

«Щодо СБУ, то вона не назвала жодного прізвища політичних діячів, а лише фігурантів підкупу без жодної назви політичної сили. А от коли виступав керівник поліції і називав прізвища в контексті таких слів, як «фігурант кримінального впровадження», то варто зазначити, що в Кримінальному кодексі немає такого терміну, як «фігурант», але є такі слова, як обвинувачуваний, підозрюваний, свідок, жертва», – зауважив Григорій Шверк.

На думку політика, такі заяви показують рівень юридичності справи. Утім жодної реальної підозри щодо кандидатів ще не було.

«Нехай суди приймають рішення, а обвинувачені отримують вироки. Наразі ж ми маємо тільки один вирок, пов’язаний із порушенням виборчого законодавства, який отримала жителька Одеської області», – нагадав Григорій Шверк.

Як повідомляли, поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом закликів у соцмережі за винагороду взяти участь в акції на підтримку одного з кандидатів у президенти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *