Зеленський скасує указ Порошенка «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» – Рябошапка

Новости

Заступник голови Офісу президента України Руслан Рябошапка повідомив, що президент Володимир Зеленський планує скасувати указ свого попередника Петра Порошенка про місцеві суди.

Про це Рябошапка сказав у коментарі Українським Новинам.

Чиновник повідомив, що з високою часткою ймовірності указ попереднього президента «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» буде скасовано.

«Ми будемо вирішувати питання з указами по окружним судам. Думаю, що скасуємо», – зазначив Рябошапка.

Він повідомив, що це питання опрацьовується в рамках роботи комісії з питань правової реформи, створеної при президентові України.

Крім того, заступник голови Офісу президента підкреслив, що в команді Зеленського мають намір вирішити ситуацію навколо Верховного суду України.

«Комісія з питань правової реформи буде також вирішувати питання по Верховному суду України. Скасовувати (ліквідувати) його ми точно не будемо. Це все буде розглядатися в рамках судової групи. (Буде у нас один Верховний суд?) Комісія вирішить – які пропозиції подати президентові. Але, за Конституцією він у нас один. У нас не може бути два найвищих судових органа. Цю ситуацію ми вирішимо», – підкреслив Рябошапка.

Нагадаємо, у команді президента України Володимира Зеленського мають намір розробити свій законопроект про судову реформу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *