Впровадження реформи юстиції в Україні контролюватимуть 15 європейців

Новости

15 европейців в рамках проекту «Право-Justice», який підтримуватиме реформу сектору юстиції та правосуддя на найближчі 2,5 роки, контролюватимуть впровадження реформи юстиції в Україні.

Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

«Ми працюємо разом з нашими партнерами, які мають досвід у цьому напрямку і ми будемо дбати про те, щоб цей проект постійно моніторився», – сказав голова Представництва Європейського Союзу Хюг Мінгареллі на офіційному запуску Проекту Європейського Союзу «Право-Justice».

За його словами, проект спрямований на перезавантаження судової влади в Україні, а також працюватиме над реформою виконання судових рішень.

У свою чергу заступник голови Адміністрації президента України Олексій Філатов заявив, що завдяки Європейському Союзу в Україні вдалось вирішити багато проблем, однак велика частина залишається невирішеною.

«Мова йде не тільки про ті процеси, які зараз розпочаті, а також про те, що потрібно прийняти кілька законодавчих актів: про формування двох вищих судів – Антикорупційного  та Вищого суду з інтелектуальної власності. Всі ці зміни потребують великої допомоги і, сподіваюсь, що завдяки ЄС ці зміни будуть втілені», – наголосив він.

Нагадаємо, раніше голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявляв, що Україна наразі не має перспективи членства в Євросоюзі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *