Воєнний стан: названі політики, по яких вдарив Порошенко

Новости

Запровадження воєнного стану в низці українських областей напередодні президентських виборів, вдарить по основних конкурентах президента України Петра Порошенка.

ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО: ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ

Таку думку в інтерв’ю журналісту НАРОДНОЇ ПРАВДИ висловив експерт центру Democracy House Анатолій Октисюк.

Він зазначив, що може скластися ситуація, що ближче до виборів, буде скасований воєнний стан в одних областях, але збережений в деяких регіонах. Це призведе до того, що у областях, де продовжуватиме діяти воєнний стан, вибори не будуть проводитися взагалі.

“Якщо взяти Херсон і Миколаїв – там сильні позиції в Тимошенко. В Одеській області – у Опозиційного блоку. Запорізька та Донецька області – це Ахметов, а значить, Ляшко. Це все – небезпечна гра. Ще раз кажу: з воєнним станом жарти погані. Всі стануть заручниками Порошенка, а він такий політик: зміняться обставини, і ти його вже не змусиш указ скасувати”, – вважає Октисюк.

Крім того, на думку експерта, запровадження воєнного стану є сильним ударом по основних кандидатах, вони занурюються в невизначеність.

“Насамперед, по Юлії Тимошенко, потім вже не так складно обробити Зеленського, Бойка чи Вакарчука. Всі розраховували на нормальний термін, вже добряче витратилися, це сильно збиває темп кампанії, адже грошей немає ні в кого, вони є тільки в Порошенка та його команди можновладців. Якщо Порошенко на якийсь час відсуває кампанію, цього удару не потягнуть ні Тимошенко, ні інші”, – додав Октисюк.

Повну версію інтерв’ю експерта центру Democracy House Анатолія Октисюка НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: Воєнний стан: по кому вдарив Порошенко і що буде на Донбасі

Нагадаємо, 26 листопада депутати Верховної Ради проголосували постанову про призначення виборів президента України. Вибори глави держави призначені на неділю, 31 березня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *