Він передумає: з’явився прогноз про те, як Трамп засмутить Путіна

Новости

Схильність президента США Дональда Трампа до зміни своїх же власних рішень може стати неприємним сюрпризом для Володимира Путіна.

Про це в коментарі НАРОДНІЙ ПРАВДІ висловився український військовий експерт і блогер Олексій Арестович.

«В Америці всі зранку встають і дивляться, що Трамп у Twitter написав. Він просто повідомляє у Twitter про державні рішення. Наприклад, рішення щодо Сирії було в Twitter анонсовано. Виявилось, про це не знали ні міністр оборони, ні голова Держдепу. Всі очманіли», – зазначив Арестович.

Але при цьому, як зазначив експерт, Трамп постійно робить, що хоче, і всім важко до того звикнути:

«Так, звичайно! Президент – це головнокомандувач. В Пентагону є стратегія, розрахована на багато років. В них тонка система відносин із Сирією. Трамп же зранку прокидається і каже: виводимо війська! А потім передумає, скаже: “Знаєте, якось недобре вийшло, вводимо назад – і вдвічі більше!” Ось такий він – Трамп!», – вказав Арестович.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив, що збирається вивести війська із Сирії – на його думку, США вже перемогли ІДІЛ.

Детальніше про підсумки року в розмові з відомим експертом можна прочитати тут: Путін рекламує Порошенка, все почалося після однієї події – Олексій Арестович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *