Вибори-2019: в одній з областей заявили про масштабні фальсифікації результатів

Новости

Дані сайту Центральної виборчої комісії не збігаються з даними, переданими в Київ членами територіальної виборчої комісії – показники одного з кандидатів перебільшені в дев’ять разів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ-2019: РЕЗУЛЬТАТИ І ВСІ ПОДРОБИЦІ

За інформацією правоохоронців, до них звернулися представники територіальної виборчої комісії. Вони написали письмову заяву про порушення виборчого процесу в Мангушському районі.

За словами представників тервиборчкому, дані, передані в Центральну виборчу комісію про розподіл голосів між кандидатами в президенти України, не збігаються з інформацією, викладеною на офіційному сайті ЦВК, а саме є різниця на користь одного з кандидатів збільшена в 9 разів.

ЦВК РАХУЄ ГОЛОСИ: ХТО ПЕРЕМАГАЄ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правової кваліфікації за ст. 158 «Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців чи фальсифікація виборчих документів» Кримінального кодексу України.

У поліції також повідомили, що мова йде про порушення в селищі Покровське. Зараз поліція встановлює, в який момент сталася фальсифікація і хто до неї причетний.

“Відкрито кримінальне провадження за ст.158« Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців чи фальсифікація виборчих документів» Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні копів.

Між тим Центральна виборча комісія опрацювала вже 99,89% протоколів, лідирує Володимир Зеленський – 30,23% голосів, Петро Порошенко – 15,95%.

Напередодні у Центральній виборчій комісії після обробки понад 60% протоколів заявили, що жоден з кандидатів вже не зможе набрати більшість голосів виборців – тобто українці оберуть президента у другому турі.

Посли країн Великої Сімки вітають попередні висновки ОБСЄ відзначають, що перший тур президентських виборів в Україні носив конкурентний характер і в цілому, проходив в мирній і безпечній обстановці.

Комітет виборців України назвав імена кандидатів, які найбільше витратили грошей на один голос виборця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *