В Одесу прибули кілери, щоб убити мене, – Кузаконь

Новости

Голова одеського осередку "Народного Руху України" Михайло Кузаконь заявив, що на нього готують замовне вбивство.

 

Про це Кузаконь повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Терміново звертаюсь до ЗМІ та представників західних держав. Мені сьогодні стало відомо, що на мене вдруге готується замовне вбивство. У наше місто Одеса заїхала група для виконання цього злочину,
– написав він.

Кузаконь нагадав, що після першого замаху на нього та на редактора журналу "Громадське слідство" Григорія Козьми пройшло близько півроку. 2 серпня 2018-го їх намагались протаранити вантажівкою. 3 тижні потерпілих охороняли співробітники НАБУ, близько 2 місяців – співробітники Нацполіції. Проте 5 грудня з потерпілих зняли державну охорону, попри існуючу загрозу їх життю, а справу з одеської поліції перевели в Головне управління СБУ.

"Я спрямував подання про надання охорони до Головного управління СБУ, однак до цих пір охорони в мене немає. Свою діяльність проти кримінального клану, який, вважаю, захопив наше місто, я особисто не припинив. Залякати за останні три роки мене в них також не вийшло. Свою боротьбу не припиняю. Я хочу, щоб всі усвідомлювали: якщо мене або когось з мого оточення буде вбито, винними у цьому будуть представники влади найвищого рівня. Їм достеменно відомо, хто стоїть за цими всіма злочинами проти представників одеської громади", – сказав громадсько-політичний діяч.

В Одесу прибули кілери, щоб убити мене, – Кузаконь
В Одесу прибули кілери, щоб убити мене, – Кузаконь
Клопотання Кузаконя про застосування заходів безпеки

Кузаконь звинуватив особисто Петра Порошенка у тому, що той "віддав регіон кримінальним угрупуванням в обмін на політичну підтримку". Він також розкритикував очільників правоохоронної системи, які не вживають заходів щодо припинення злочинної діяльності та співпрацюють на місцях з відвертим криміналом.

Наш регіон практично відданий на відкуп російській мафії, путінському куму Медведчуку і його поплічникам Ангерту, Галантернику та їх виконавцю Труханову. Я не зупинюся за жодних обставин, і ми цій корумпованій системі зламаємо хребта, бо іншого виходу у нас просто немає. Прошу цю заяву прийняти і як звернення до правоохоронних органів та міжнародні інституції,
– завершив Кузаконь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *