В Апеляційному суді Києва розпочали слухання справи Насірова

Новости

Апеляційний суд столиці розпочав розгляд клопотання захисників екс-глави Державної фіскальної служби Романа Насірова про зміну запобіжного заходу. 

Попри те, що для слухання справи виділили один із найбільших залів установи, приміщення переповнене журналістами і цивільними слухачами.

1

Як відомо, Роману Насірову в ніч на п’ятницю, 4 березня, вручили підозру – при цьому йому стало зле. За словами адвокатів, підозру голові ДФС вручали, коли він уже був непритомний.

Насіров перебував в лікарні, адвокати повідомляли, що нібито лікарі діагностували в нього інфаркт.

Згодом адвокат голови Державної фіскальної служби Олександр Мірошник заявив, що Насірову роблять операцію.

У НАБУ повідомили, що Насірова транспортують до іншого медичного закладу, щоб дізнатися про об’єктивний стан його здоров’я, після чого буде вирішено питання про його участь у судовому засіданні персонально чи  за допомогою скайп-зв’язку.

Згодом стало відомо, що Насірова доправили до Інституту кардіології, але там кілька народних депутатів не давали представникам НАБУ відправити його на обстеження. Зокрема, на місці перебували народні депутати від Блоку Порошенка Гліб Загорій, Валерій Давиденко та Олександр Третьяков.
Адвокати Романа Насірова заявили про значну кількість процесуальних порушень під час його транспортування з “Феофанії” та вважають дії співробітників НАБУ та САП незаконними.

7 березня Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід для відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова у вигляді арешту на 60 діб і призначив заставу в 100 мільйонів гривень.

За даними Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Насіров у 2015-2016 роках, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ “Фірма “Хас”, ТОВ “Карпатнадраінвест”, ТОВ “Надра Геоцентр”.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *