У Росії прямо зізналися, чого хочуть від України: деталі

Новости

Депутат Держдуми РФ Константін Затулін заявив, що Україні, для вирішення всіх її проблем, потрібна федералізація.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на пост українського політтехнолого Олексія Голобуцького у Facebook.

У Росії прямо зізналися, чого хочуть від України: деталі

“Всі проблеми України могли б вирішуватися на основі вже давно відомої ідеї федеративності, яка враховувала б своєрідність всіх регіонів, в тому числі Донецька та Луганська, і дала можливість їм розвиватися в рамках однієї держави, але федеративно. Ніхто з тих, хто сьогодні бере участь в виборчої кампанії, не висуває такої пропозиції. Одні – тому що вони принципові і ворожі, а інші просто боятися про це говорити “, – заявив Затулін.

“Кандидати такого казати не ризикують, а от сміливий Затулін ризикнув. До цих героїчних запухлих оченят в підлогу бракує тільки патетичного завершення: “Может, мне даже орден дадут! Посмертно!..”, – коментує таку сміливу заяву Голобуцький.

Раніше, скандальний депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін назвав ім’я нового українського президента, на якого робить ставку Кремль.

Додамо, що раніше відомий російський пропагандист Володимир Соловйов у власній програмі “Вечір з Володимиром Соловйовим” на телеканалі “Росія 1” заявив, що Росії вигідно, щоб наступним президентом України був Петро Порошенко, оскільки це “призведе до остаточного розвалу України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *