У 2017-му чиновники задекларували тисячу «іномарок» за ціною «Жигулів»

Новости

Українські чиновники масово декларують придбання таких флагманів світового автопрому, як Land Rover, Lexus, Jaguar і навіть Tesla, при цьому вказуючи значно занижену вартість. Так, у 2017 році в деклараціях з’явилося 936 «іномарок», що нібито коштують від 45 до 50 тис. гривень.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Найпопулярнішою маркою виявився німецький «автомобіль для народу» Volkswagen – 93 штуки. Також лідерами довіри є такі японські бренди, як Toyota (68 штук) та Mitsubishi (58 штук). Нібито за символічні суми чиновникам вдалося стати власниками 41 Mercedes-Benz, 30 Audi та 29 BMW.

Із автівок класу «люкс» у ціновому діапазоні від 45 до 50 тис. у деклараціях чиновників знайдено 13 Subaru, 7 Lexus, по 3 Dodge і Chrysler, 2 Land Rover і навіть по одному Jeep Grand Cherokee та Jaguar S-Type.

Проте справжньою окрасою колекції стала Tesla Model S столичної комунальниці Тетяни Шуберт, придбана за 50 тис. гривень. Такий щедрий подарунок вона отримала від свого сина Володимира. Реальна ж ціна на подібні Tesla в Україні на вторинному ринку залежно від комплектації – від 40 до 55 тис. доларів.

До таких хитрощів посадовці вдаються з певних причин. Зокрема, у такий спосіб вони намагаються обійти заборону Національного банку України щодо готівкових розрахунків на суму більш як 50 тис. гривень. До того ж завдяки таким оборудкам чиновники уникають питань до походження їхніх статків.

Нагадаємо, у 2017 році українські державні службовці задекларували придбання 171 нового плавзасобу. Купівлю ще 4 вони вказали у формах змін за 2018 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *