Тренер «Арсеналу» Унаї Емері: Перший гол «Челсі» виявився дуже важливим

Новости

Головний тренер лондонського «Арсеналу», іспанський фахівець Унаї Емері поділився міркуваннями із приводу розгрому своєї команди у фіналі турніру від земляків із «Челсі» (1:4). Зазначимо, що ри попередніх своїх фінали Ліги Європи Унаї виграв.

«Мої підопічні намагалися, багато працювали, але в цій грі «Челсі» був краще за нас. Я вітаю «аристократів» із перемогою. «Арсенал» відмінно зіграв у першій половині зустрічі, а суперник або майже нічого не створював, або нас виручав Чех. Тим не менш, «сині» були ефективні, перший гол «Челсі» виявився дуже важливим. Нам слід було відреагувати на пропущений м’яч інакше, але замість цього, ми допустили помилки, за які нас покарали.

Я хочу попередити фанатів: побудова команди – це тривалий процес, ми тільки на початку шляху. Невеликий крок вперед зроблено, так, ми більш конкурентоспроможні, аніж раніше, але цього недостатньо. До речі, нам потрібно посилення. У нас дуже багато молодих гравців, для яких цей фінал став першим в кар’єрі.

Так, у нашому складі є топ-футболісти, але необхідно придбати ще кількох нових виконавців, щоб вони допомогли зробити нам наступний крок у становленні. Молоді футболісти, при цьому, продовжать набирати досвід», – цитує Унаї Емері офіційний сайт УЄФА.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *