Стань лідером майбутнього із Carlsberg Ukraine!

Новости

Стань лідером майбутнього із Carlsberg Ukraine!Цього року Carlsberg Ukraine спільно з організацією Young Global Pioneers пропонує талановитій українській молоді можливість виграти участь в міжнародній освітній програмі YGP Talent Network та провести 3 тижні у Танзанії.

Енергозбереження, відповідальне споживання, повторне використання ресурсів, толерантність, відкриті кордони – все це тренди сьогодення. Сучасна молодь прагне змінювати світ на краще. Але зміни починаються з розуміння речей, які потрібно вдосконалити.  Carlsberg Ukraine дарує українським студентам можливість виграти грант і дізнатись більше про світ, його виклики та можливі рішення, що допоможуть створити краще сьогодні та завтра.

YGP Talent Network – шанс для студентів віком від 19 до 25 років отримати грант на 3-тижневу навчальну поїздку до Танзанії, зокрема, Занзібару і стати частиною глобальної мережі талантів (YGP Talent Network). Це проект для майбутніх лідерів, що об’єднує обдарованих молодих людей зі всього світу і навчає їх мислити глобально, щоб разом знаходити інноваційні шляхи вирішення світових проблем. Участь у програмі  допоможе встановити дружні зв’язки між молоддю з лідерськими якостями, яка планує присвятити життя впровадженню корисних інновацій.

Результатом спільної подорожі за програмою є глобальна мережа талановитих людей, які допомагають і надихають одне одного впродовж життя. Програма подорожі розпланована таким чином, щоб зосередити учасників на отриманні інтуїтивного навчального досвіду, змінах у стилі мислення та відчуттях. Програма включає 4 напрямки розвитку, які взаємодоповнюються:

  • Навчання і бізнес. Кожна подорож передбачає різноманітні активності, лекції, зустрічі з місцевими лідерами та підприємцями, відвідини університетів та інноваційних організацій.
  • Локальні та глобальні виклики та теми. Впродовж подорожі учасники розглядають екологічні, громадські та соціальні проблеми у місцевому регіоні. Паралельно вони дискутують про глобалізацію, соціальне підприємництво, зміни клімату, кругову економіку, права людини, емоційний інтелект та інші важливі теми.
  • Teambuilding та культурний обмін передбачають широкий спектр командних та культурних заходів: вивчення місцевих мистецтв, музики, відвідини історичних місць, сафарі, зустрічі з місцевою молоддю тощо.
  • Критичні та інноваційні роздуми. Кожного вечора виділяється одна година на осмислення отриманого впродовж дня досвіду – індивідуально та в команді.

Місія проекту – пробудити в майбутніх лідерів цікавість, налагодити міжкультурне розуміння, розвинути здатність до співчуття та прагнення змінюватися і змінювати світ довкола сучасними методами.

2019 року проект Young Global Pioneers відкриває прийом заявок від учасників з України за підтримки Carlsberg Ukraine. Ця подорож допоможе розширити світогляд та зрозуміти, як вже сьогодні почати змінювати майбутнє нашої країни на краще. Грант надається підрозділом Фонду Carlsberg – Carlsberg Bequest, який підтримує практичну соціально корисну діяльність, приділяючи особливу увагу науці, в пам’ять про засновника компанії пивовара Я. К. Якобсена.

Дати наступної навчальної подорожі: липень 2019.

Пункт призначення: Танзанія.

Подробиці та реєстрація за посиланням: https://carlsbergukraine.com/ygp/

Заявки приймаються з 28 січня до 24 лютого 2019 року!

Про компанію Carlsberg Ukraine:

PJSC Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі, з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а такі бренди як Baltika і Tuborg входять до числа найбільш популярних пивних брендів у Європі. З моменту заснування в 1847 році, Група стабільно працює і здійснює позитивний внесок в розвиток суспільства на всіх своїх ринках. У Carlsberg Group працює понад 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. Carlsberg Group – один із найбільших данських інвесторів на території України.

Додаткова інформація на сайті www.carlsberggroup.com

До складу PJSC Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. При цьому, Львівська пивоварня – перша промислова пивоварня країни. У компанії працює понад 1500 чоловік. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley’s Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші.

За даними Nielsen*, за підсумками 2017 року частка компанії Carlsberg Ukraine на ринку пива України становить 31,1% у натуральному виразі**, на ринку квасу – 42,4% у натуральному виразі**, а на ринку сидру – 56,8% у натуральному виразі**.

PJSC Carlsberg Ukraine входить до списку найбільших аграрних платників податків України (за даними рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків України станом на 01.11.17» видання «ДФС України», 2017 р.). За 12 місяців 2017 року компанія сплатила 2629,8 мільйонів гривень в бюджети країни різних рівнів у вигляді податків і зборів.

*Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) – провідний світовий постачальник аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com

**Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» базуються на даних, що містяться у звітах Nielsen з аудиту по роздрібній торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2017 – грудень 2017, у відношенні ринку пива на території міської і сільської частини України (без урахування Криму та Сходу) дійсно на 06.02.18. (© 2018, ТОВ «АСНильсен Юкрейн»)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *