Справа Мартиненка: екс-нардеп хоче отримати вирок до створення Актикорсуду

Новости

Виконавчий директор «Центру протидії корупції» (ЦПК) Дарія Каленюк заявила, що розгляд справи екс-народного депутата Миколи Мартиненка прискорюють для того, щоб отримати виправдувальний вирок до створення Антикорупційного суду.

Про це Каленюк повідомила під час перерви у засіданні Шевченківського суду, зазначивши, що ЦПК спостерігає прискорення справи, передає Радіо Свобода.

«Ми спостерігаємо прискорення справи. Припускаю, в інтересах Мартиненка встигнути отримати виправдувальний вирок до того, як почне роботу Антикорупційний суд», – розповіла виконавчий директор ЦПК.

За її словами, такий сценарій дасть змогу екс-нардепу виправдатись у суді в Швейцарії.

Справа Мартиненка є знаковою – вважають у ЦПК. Сьогодні Шевченківський суд розглянув 20 томів справи. Прокурори мають намір розглянути ще 200 томів доказів по справі Мартиненка.

Раніше повідомлялося, що Київський апеляційний суд відмовився скасувати ухвали про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою для директорів австрійського товариства Steuermann Вольфганга Ейбергера та Марії Ляпінш, яких оголошено у міжнародний розшук.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *