Смертельна ДТП у Харкові: відкрито нове кримінальне провадження

Новости

Адвокат засудженого за загибель людей в результаті моторошної ДТП в Харкові Геннадія Дронова домігся відкриття кримінального провадження щодо експертів Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз.

Справу порушено за статтею «завідомо неправдиве показання» або висновок експерта. Про це повідомляє журналіст Тетяна Доцяк у соціальній мережі Facebook.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева просить скасувати вирок суду та відпустити її «умовно»

Засуджений за криваву ДТП у центрі Харкова, внаслідок якої загинули шестеро людей, Геннадій Дронов вважає, що під час слідства і судового розгляду його права на захист були порушені щонайменше 12 разів.

Експертизи містили чимало помилок і не давали відповіді на важливі питання. На основі цих експертиз був складений обвинувальний акт і справу передали до суду. Зауваження та клопотання адвоката Дронова ігнорувались, а в призначенні комплексної експертизи йому відмовили,
– розповіла Тетяна Доцяк.

На думку Дронова, експерти плуталися у питанні, зі скількох вулиць складається перехрестя, на яке він виїхав – із двох чи чотирьох та які межі цього перехрестя. Також він не задоволений, що не було враховано відсутність розмітки на асфальті.

Крім того, Дронову не подобається, що експертиза не встановила, хто першим почав порушувати правила дорожнього руху та не розуміє ступінь своєї провини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *