РНБО залишила питання щодо ризиків нового ринку електроенергії відкритим

Новости

Рада національної безпеки і оборони пізніше ухвалить рішення щодо запровадження ринку електроенергії в Україні, якщо не буде знайдено компроміс.

Про це заявив 31 травня секретар РНБО Олександр Данилюк, повідомляє Укрінформ.

«Більшість учасників засідання зійшлися на тому, що введення в дію закону треба відкладати, і питання в тому, чи це робити на три місяці, на дев’ять місяців, на рік. Але також була й позиція, що треба готуватися до того, що він все ж таки буде впроваджений. І тут не останню роль зараз відіграє здатність Верховної Ради розглянути зміни до цього закону, який відтермінує (запровадження ринку електроенергії)… Зараз це питання є відкритим і остаточну позицію буде формувати Кабінет міністрів», – сказав Данилюк.

За його словами, на нараді звучало багато аргументів на користь відтермінування запровадження ринку електроенергії, зокрема, що не готова система розрахунків, що може відбутися стрибок цін на неї тощо.

«Але була також інша позиція – Рада проголосувала за закон, він вступає в силу з 1 липня, і всі органи державної влади і регулятори мали до цього підготуватися. Виходить так, що регулятори наголошують, що ми готові це робити, а учасники ринку і парламентарі вбачають ризики. Зараз була позиція Президента в наступному: ще раз зберіться і сформуйте єдину позицію… Тобто ми дамо певний час знайти компроміс, якщо ні, то це буде зроблено на майданчику РНБО», – резюмував Данилюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *