Представники обох кандидатів зустрілися на «Олімпійському»: кожен готує свій формат дебатів

Новости

На НСК «Олімпійський» відбулася зустріч представників виборчих штабів кандидата в президенти Володимира Зеленського та чинного президента України Петра Порошенка.

Про це заявив заступник гендиректора комплексу Віктор Анісімов в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Ми дуже раді, що організували зустріч представників кандидатів обох штабів на «Олімпійському», що відбувся плідний діалог. Ми виробили на сьогоднішній день формат заходів, які будуть проходити і будуть проводитися кожним з кандидатів. Формати трохи відрізняються один від одного. Подробиці я розповісти не можу. З одного боку, є певна комерційна таємниця, з іншого боку, це пов'язано з певними заходами безпеки, оскільки заходи будуть проходити за участю глави держави і кандидата на пост президента України», — заявив він.

Анісімов уточнив, що кожен з розроблених під час переговорів форматів має на увазі можливість другого учасника виборчих перегонів взяти участь в заході.

«У будь-якому випадку на сьогоднішній день на всі 100% оптимізовані всі ресурси стадіону, і ми постараємося підготувати заходи на найвищому рівні, розуміючи їх важливість для всього народу України», — зазначив Анісімов.

«На сьогоднішній день на 19 квітня було подано дві заявки від обох кандидатів. Фактично вони призначені на вечір, хоча одна зі сторін пропонувала провести захід 19 квітня вдень, а потім продовжити все це ввечері. Але в даній ситуації це не офіційні дебати, які передбачені законом, це захід, який організовується виборчими штабами в рамках передвиборної агітації «, — уточнив він.

Нагадаємо, ЦВК визначила черговість ефірного часу Порошенка та Зеленського на «Суспільному».

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *