Працівники виборчого штабу Вікторії Мухи упіймалися на махінаціях

Новости

Активісти Руху «Чесно» зафіксували шахрайські дії команди кандидата в нардепи Вікторії Мухи, які видурювали в громадян їхні персональні дані та нібито згоду про підтримку їхнього кандидата. 

На території 218 виборчого округу у Києві (охоплює частину Святошина та Оболоні) з гучного скандалу в інформаційному просторі розпочала  свою передвиборчу кампанію  в боротьбі за місце у Верховній Раді чинний депутат Київміськради Вікторія Муха.

Пильні громадяни та активісти Руху «Чесно» упіймали на гарячому працівників виборчого штабу Мухи, які в порушення закону агітували за свою кандидатку ще до набуття нею цього статусу в ЦВК, а також виманювали  в громадян їхні персональні дані, вмовляючи надати їх для внесення до анкет, які заповнювалися нібито для запису у чергу на безоплатний медичний огляд в медичних закладах столиці. При цьому помічники Мухи навмисне закривали рукою ту частину анкети, де насправді йшлося про те, що власник внесених персональних даних підтримує її як майбутнього нардепа та її першочергові кроки у Верховній Раді, а зовсім не про запис на медогляд.

Працівники виборчого штабу Вікторії Мухи упіймалися на махінаціях

Працівники виборчого штабу Вікторії Мухи упіймалися на махінаціях

Інформація про цей інцидент, який спостерігачі підтвердили фото- да відеосвідоцтвами, викладеними в Інтернет, оперативно поширилася у соцмережах.

Вікторія Муха відреагувала на ці неспростовні докази маніпуляції електоратом та фальсифікацію рівня її підтримки виборцями, як ні в чому не бувало. «Зібрано 43 тис. підписів на мою підтримку. Нехай хтось спробує довести, що вони фальшиві, — заявила вона, коментуючи журналістам закиди на її адресу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *