Порошенко назвав бригади, до яких пішов би служити

Новости

Президент Петро Порошенко перерахував близько десяти бригад, які б обрав для служби в армії на контракті.

Про це він заявив в ефірі першого військового радіо Армія FМ.

«Напевно, я би пішов у 72-гу – це є основа наших Сухопутних військ. Я би пішов у десантуру, бо це найбільш престижно. Я би пішов у 36-ту, чи зараз уже – 35-ту, бо морпехи – це круто. Я би пішов у 128-му або 10-ту, бо, по-перше, ми зараз підняли їм грошове забезпечення до рівня десантури, а по-друге, гірсько-штурмова – це теж круто, молодці. Я би пішов у підрозділ «арти» і особливо мінометні батереї, бо на сьогоднішній день це також «бог війни», реактивна артилерія», – зазначив Порошенко, відповідаючи на запитання, у які війська пішов би служити.

Крім того, президент зазначив, що міг би обрати й окремий полк безпілотної авіації, який, за його словами, наразі є найкращим полком повітряної розвідки у Повітряних силах.

Також глава держави не виключив вибору 80-ої, 124-ї бригад, бригади «Чорних запорожців».

«Я би дуже хотів, щоб так знали кожну українську бригаду більшість українців, бо вони заслуговують на це», – підкреслив Порошенко.Нагадаємо, раніше Порошенко розповів, яким чином має наміру повертати Крим під контроль України в разі його обрання главою держави на другий термін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *