НАЗК знайшло порушення у деклараціях Сироїд

Новости

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 11 протоколів про адміністративні правопорушення, три з яких складені за результатами перевірки декларацій заступника голови Верховної Ради Оксани Сироїд.

Про це інформує прес-служба Нацагентства.

Так, за результатами перевірки декларацій Сироїд за 2015-2017 роки зафіксовано невідповідність задекларованої вартості автомобіля на дату набуття права.

Придбання автомобіля здійснювалось на підставі біржового договору, згідно з яким вартість Suzuki Grand Vitara, який заступниця спікера купила у свого цивільного чоловіка, становила 10 гривень. Проте у деклараціях вказано вартість автомобіля, за яку він був придбаний попереднім власником, а саме – 180 тис. гривень.

Зафіксовані правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Ще два адмінпротоколи стосуються заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Льва Парцхаладзе. Він, зокрема, несвоєчасно подав повідомлення про отримання доходу від відчуження Lend Rover Renge Rover 2010 року випуску, а також про набуття у власність Lend Rover Renge Rover 2013 року випуску.

Не повідомила НАЗК про придбання авто Honda Accord 2011 року випуску вартістю 150 тис. гривень прокурор Київської місцевої прокуратури № 8 міста Києва Ольга Денисенко.

5 адмінпротоколів передано до суду через несвоєчасно подані декларації депутатами Київської обласної ради та Києво-Святошинської районної ради, старшим офіцером Національної гвардії України, а також службовцями Головного управління ДФС.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило ще на місяць продовжити перевірку декларації міністра інфраструктури Володимира Омеляна за 2015 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *