Найєм прокоментував штурм біля ВР: Це ж не джунглі

Новости

Нардеп від БПП Мутафа Найєм прокоментував сьогоднішній штурм наметового містечка біля Верховної ради, заявивши, що буде ініціювати проведення спеціального розслідування.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я перепрошую, а ось це навіщо? Це в яких інструкціях прописано – ставити затриманих на коліна і позувати на камери, тримаючи людей за комір як худобу?! І як після цього ми хочемо, щоб люди ставилися до поліції? Ні, я розумію, що була злість за побитих поліцейських; розумію і засуджую атаки на патрульних, але це ж не джунглі, а країна, суспільство і органи влади», – зазначив він.

Депутат також додав, що він не розуміє «до чого було стільки зусиль, публічної роботи і розмов, якщо одна така фотографія підриває всю цю тендітну конструкцію і навіває спогади звірств чотирирічної давності».

«Буду ініціювати проведення спеціального розслідування цих фактів у рамках парламентського контролю. Реформи робляться не для чиновників, не для політиків і не на пару місяців. Ми міняємо систему для людей, за гроші суспільства і на багато років. Якщо чиновники і політики не в змозі зберегти досягнуте, за це треба нести відповідальність», – підкреслив Найєм.

Крім цього, нардеп зазначив, що дві фракції в парламенті можуть ініціювати позачергове засідання Верховної ради з вимогою звіту силовиків.

«Як мінімум «Батьківщина» і «Самопоміч» зараз можуть проявити лідерство і свідомість. В іншому випадку все знову виллється в чергові заяви і виступи в ефірах. Попереду півтора року до виборів, ситуація може значно погіршиться і зупиняти такі прояви треба зараз», – резюмував він.

Нагадаємо, раніше у Національній поліції пояснили інцидент з поставленими на коліна затриманими активістами наметового містечка під Радою турботою про здоров’я учасників протесту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *