На українців чекає магнітний удар: Сонце приготувало неприємний сюрприз

Новости

Останній день зими несе небезпеку жителям Землі. За прогнозом Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, 28 лютого очікується магнітна буря.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, основний “удар” припадає на ранок. При цьому фахівці зазначають, що це буде слабка буря рівня G1.

У Лабораторії також опублікували попередній прогноз бур на березень. Безпосередньо магнітних бур не буде, але кілька днів магнітосфера буде збудженою.

На українців чекає магнітний удар: Сонце приготувало неприємний сюрприз

На українців чекає магнітний удар: Сонце приготувало неприємний сюрприз

Раніше фахівці відзначали, що магнітні бурі на Сонці починають повторюватися з кроком 27 днів (інтервал в 27 днів дорівнює періоду обертання Сонця навколо осі).

“Порушити цей шаблон можуть помітні зміни сонячної активності, наприклад, початок нового сонячного циклу. Крім того, корональні діри є довгоживучими, але все ж не вічними об’єктами, і рано чи пізно повинні зникнути з сонячного диска”, – зазначали представники Лабораторії.

Як повідомлялося раніше, Північний магнітний полюс стрімко зміщується у бік Сибіру – швидкість зсуву північного магнітного полюса Землі за останні 20 років збільшилася у 3,5 рази. Через це вчені з National Centers for Environmental Information були змушені оновити Всесвітню магнітну модель.

Люди, які мають підвищену метеочутливість, повинні скористатися декількома простими правилами у період магнітних бур. Особливо це стосується дітей,  людей похилого віку і тих, хто має серцево-судинні проблеми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *