На Львівщині триває багатонаціональне командно-штабне навчання з офіцерами НАТО

Новости

На Львівщині триває багатонаціональне командно-штабне навчання з офіцерами НАТО

В Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині триває багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ «Світла Лавина — 2018».

Захід відбувається в рамках розвитку міжнародного співробітництво Сухопутних військ Збройних Сил України зі Збройними силами держав-членів НАТО, йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

Темою цьогорічного багатонаціонального командно-штабного навчання із залученням військ є «Застосування багатонаціонального інженерного батальйону при ліквідації наслідків стихійного лиха в басейні річки Тиса на території України».

В багатонаціональному командно-штабному навчанні із залученням військ «Світла Лавина — 2018» беруть участь інженерні та інженерно-технічні підрозділи України, Словаччини, Угорщини та Румунії. Багатонаціональний інженерний батальйон виконує навчальні завдання у взаємодії з підрозділами Державної служби надзвичайних ситуацій, Національної поліції та Національної гвардії України.

За словами Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Сергія Попко практичні заходи в ході цих навчань, зосереджені на евакуації та недопущенні загибелі населення, вивозу державного та власного майна з районів стихійного лиха.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *