Мостиських учасників АТО ознайомили з програмою підвищення конкурентоспроможності Львівщини

Новости

Учасникам АТО Мостиського району чиновники розповіли про основні аспекти Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Про це повідомив сьогодні, 2 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Зустріч із учасниками АТО відбулася під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Буняка.

Присутніх інформовано про основні аспекти Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області для учасників АТО, які займаються підприємницькою діяльністю.

Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації О. Шуп’яна інформувала про те, що відповідно до Програми, підприємці – учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації. Максимальна сума кредиту – 300 тис. грн терміном на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних. Документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 27 березня по 27 квітня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Мостиської районної філії Львівського Центру зайнятості Н. Горак інформувала про соціальні послуги, які надаються учасникам АТО, сприяння зайнятості та про підтримку підприємницької ініціативи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *