Меган Маркл і принц Гаррі офіційно переїхали з Кенсінгтонського палацу

Новости

Незабаром Меган Маркл і принц Гаррі вперше стануть батьками, тому вони давно висловили своє бажання жити подалі від Кенсінгтонського палацу, щоб уникнути надмірної уваги від журналістів, папараці та шанувальників. Маєток для герцогів у Норфолку підготували для переїзду, тому королівське подружжя офіційно переїхало з Лондона.

Герцоги Сассекські повідомили про бажання покинути територію Кенсінгтонського палацу одразу після оголошення про вагітність Меган Маркл. Єлизавета ІІ виділила їм маєток з десятьма кімнатами у Віндзорі. Вони планували переїхати туди до кінця березня, аби встигнути облаштуватися до народження первістка, однак ремонт затягнувся і нещодавно стало відомо, що королівське подружжя зможе поселитися там не швидше, ніж в перший тиждень квітня. Як повідомляє видання People, днями принц Гаррі і Меган Маркл офіційно переїхали у свій особняк.

Читайте також: Пологи Меган Маркл: кого народить, як виховуватиме та де житиме королівська сім’я

Варто відзначити, що ремонт і реконструкція особняка герцогам обійшлися у 3 мільйони фунтів стерлінгів. Однак Букінгемський палац оплачував лише частину грошей, а за замовлені меблі та інші забаганки герцоги розраховувалися зі свого бюджету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *