Медведчук є партнером Порошенка в телеканалі «Прямий» – Дубінський

Новости

Через народного депутата Тараса Козака (фракція «Опозиційний блок»), який став власником телеканалу NewsOne, лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук є партнером президента Петра Порошенка в телеканалі «Прямий».

Про це написав журналіст Олександр Дубінський в Facebook і на своєму сайті.

«Крім «віджатих» телеканалів 112-Україна та NewsOne, Медведчук також має відношення до телеканалу «Прямий», який пов’язаний з Петром Порошенком… У придбанні каналу «Прямий» взяли участь офшорні компанії Медведчука, директора яких обслуговують як кума Путіна, так і самого Порошенка», – зазначив журналіст.

Дубінський стверджує, що власниками каналу «Прямий» є Parlimo trading limited і Centerano trading limited, а серед їхніх директорів значиться Dadlaw Secretarial Limited, яка обслуговує найближче оточення Порошенка. Паралельно з цим менеджери компанії керують двома фірмами Hakail limited і Turul investments limited, бенефіціарами яких є нардеп Козак.«Тобто, фактично Тарас Козак, який є номіналом Медведчука, управляє трьома рейтинговими інформаційними телеканалами… Це ще раз доводить, що вони (Порошенко і Медведчук) таки партнери. Яка роль Медведчука в цьому партнерстві? Він створює комфортні умови в інформаційному просторі для виборів Порошенка на другий термін… Ставка Путіна зроблена», – заявив Дубінський.

Нагадаємо, російський політолог Бєлковський заявив, що президент РФ Путін вирішив підтримати Порошенка на виборах в 2019 році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *