Маєток в Конча-Заспі та елітні квартири у дружини: якою нерухомістю володіє Анатолій Гриценко

Новости

Лідер партії «Громадська позиція» Анатолій Гриценко майже все нерухоме майно записав на дружину. 24 канал продовжує розповідати про нерухомість тих, хто боротиметься за крісло глави держави на виборах 31 березня. У цьому матеріалі читайте – що приховує та де живе кандидат у президенти Анатолій Гриценко.

Лідер партії «Громадська позиція» вже неодноразово балотувався на пост глави держави – у 2010 році (тоді переміг Віктор Янукович) та 2014 році (коли президентом став Петро Порошенко). 12 січня Анатолій Гриценко знову подав документи до Центральної виборчої комісії для участі у президентських виборах.

Читайте також: Біографія Анатолія Гриценка: що відомо про кандидата у президенти

Нерухомість Анатолія Гриценка

У декларації за 2018 рік вказано, що майже все майно кандидата в президенти записане на його дружину – журналістку Юлію Мостову. Загалом, жінка володіє 5-ма квартирами в Києві, двома земельними ділянками в Обухівському районі та елітним маєтком в Конча-Заспі, який сам Гриценко назвав дачею.

Анатолій Гриценко працював на посаді міністра оборони України

Його дружина також є власницею кількох квартир у Києві площею 110,3 метрів квадратних, 56,2 метрів квадратних, 32,9 метрів квадратних та 80,2 метрів квадратних.

Сам Анатолій Гриценко з донькою Анною прописані у київській квартирі Мостової площею 56,2 метрів квадратних.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *