Лукашенко заявив про створення спільної валюти з РФ

Новости

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не проти введення єдиної з Російською Федерацією валюти, але це має бути не “російський рубль”, а “спільний рубль”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву Лукашенко зробив, виступаючи перед журналістами в ході «Великої розмови з президентом».

“Він (Володимир Путін, – прим.ред.) мені риторично каже – звичайно ж, це буде рубль. Я кажу – звісно, рубль. І у вас рубль, і у нас рубль. Навіщо нам талер? Питання не в цьому. Це буде не російський чи білоруський рубль, це буде наш спільний рубль, якщо він буде”, – заявив Лукашенко.

Якщо ж РФ і Білорусь введуть єдину валюту, емісійний центр, за його словами, буде в Санкт-Петербурзі.

Раніше Олександр Лукашенко заявив, що якщо в країні провести референдум про входження до складу РФ, 98% населення висловиться проти.

Також повідомлялося, що Білорусь стала економічно залежною від РФ, напередодні країна звернулася до Росії за кредитом на суму 600 млн доларів. У самій Російській Федерації рішення за кредитом ще не прийняли.

При цьому Лукашенко заявляв про те, що його країні спільно з Росією необхідно розглянути дії у відповідь у тому разі, якщо США розмістять ракети в країнах ЄС або Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *