ЛеБрон Джеймс зіграв проти «Клівленда», «Атланта» знову поступилася: відеоогляд топ-матчів НБА

Новости

У НБА у середу, 21 листопада (ніч на 22 листопада в Україні), було зіграно чергові матчі. Не обійшлося без дещо сенсаційних результатів.

Обидва клуби, де грають українці – "Атланта" Олексія Леня та "Лос-Анджелес Лейкерс" Святослава Михайлюка зіграли свої матчі. Але наші баскетболісти участі у цих матчах не приймали.

Одним з найцікавіших матчів було протистояння "Клівленда" та "Лейкерс". Все через ЛеБрона Джеймса, який влітку перебрався до Лос-Анджелеса саме з Клівленда. І вперше зіграв проти колишніх партнерів на їх майданчику.

Гра і справді виявилася доволі бойовою. І нагадувала гойдалки, де кожна з команд перехоплювала ініціативу, виходила вперед. І мала шанси на перемогу. Найбільший відкрив у рахунку був +11 на користь "Клівленда" у другій чверті. Вели вони у рахунку +9 (96:87) і у четвертій чверті, але ривок "Лейкерс" 16:2 незадовго до кінця все змінив. У підсумку перемога гостей, яка допомогла їм залишитися на сьомій позиції. "Клівленд" поки найгірша команда Сходу.

Сам Джеймс у цьому матчі оформив дабл-дабл – 32 очки та 14 підбирань. Однак найефективнішим гравцем був Лонзо Болл – +16 при 15 очках, 6 передачах та 7 підбираннях.

Клівленд – Лейкерс 105:109 (28:24, 24:25, 29:32, 24:28)