Константіновський закликав усіх небайдужих виявляти факти підкупу виборців

Новости

«Кожен, хто купує голоси виборців або бере гроші за голосування – повинен сидіти», — про це заявив Вячеслав Константіновський — лідер виборчої кампанії у 220-му виборчому окрузі.

Він закликав усіх виборців Подолу, Виноградаря та Куренівки об'єднатися проти шахраїв.

Штаб Вячеслава Константіновського заявляє, що готовий надати організаційну допомогу у громадському затриманні шахраїв, що скуповують голоси на будь-чию користь. Чиїми іменами не прикривалися б скупщики голосів – вони поза законом, а тому будуть покарані.

Читайте также: В округе №220 лидирует Константиновский — соцопрос

У разі вивлення фактів скупки або продажу голосів, штаб Вячеслава Константіновського готовий оперативно реагувати на протиправні дії. Небайдужих громадян просимо дзвонити за телефоном: 067  704  63 50

Наприкінці минулого тижня Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян".Згідно з Законом № 1703-VII, зокрема посилено кримінальну відповідальність за підкуп виборця, учасника референдуму. Відтепер і той хто підкуповує виборців і той, хто продає свій голос мають бути покарані на строк від 2-х до 3-х років. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *