Філарет не прийшов на інтронізацію Епіфанія: названо тривожну причину

Новости

На інтронізації настоятеля Православної церкви України  митрополита Епіфанія, яка відбулася в неділю, 3 лютого, у Соборі Святої Київської, не було патріарха Філарета  – почесний патріарх не зміг відвідати церемонію через погіршення стану здоров’я.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили під час літургії.

Лікарі  заборонили патріарху Філарету брати участь в публічних заходах  у зв’язку з погіршенням стану здоров’я і знаходитися з підвищенням тиску поза лікарнею.

“Він зараз перебуває під постійним наглядом, але надіслав своє письмове привітання, яке наприкінці богослужіння також буде зачитано”, – розповіли у трансляції.

Зазначимо, у неділю, 3 лютого, у Києві відбулася  інтронізація митрополита Епіфанія, який в цей день також святкує день народження. Епіфанію виповнюється 40 років.

Нагадаємо, церемонія інтронізації митрополита Епіфанія завершує всі процедури, які затверджують автокефалію української православної церкви. Після інтронізації відбудеться засідання Синоду ПЦУ, де будуть розглянуті юридичні питання, у тому числі, погодження та затвердження керівних органів.

До церемонії інтронізації Епіфанія готувалися надзвичайно ретельно. Був спеціально виготовлений трон ручної роботи з дуба, який обшили оксамитом. В Михайлівському монастирі для митрополита Епіфанія пошили спеціальну мантію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *