«Енергоатом» купив у оточення нардепа «Народного фронту» дорогих запчастин на 92 млн грн

Новости

Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» 25 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Стройпроектсервіс» запасних частин на 92,49 млн гривень.

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на систему ProZorro.

Так, цього року буде поставлено 468 одиниць запчастин до збудників турбогенераторів для створення незнижувального аварійного запасу на Запорізької, Южно-Української та Рівненської АЕС і централізованого запасу на ВП «Складське господарство».

Виробником в угоді вказано столичне ТОВ НВП «Навігатор Л».

Блоки запобіжника ЗІП на 51,89 млн гривень замовили по 288 тис. гривень. У жовтні 2017 року «Енергоатом» замовляв такі блоки з діодами, фільтром і повним кріпленням у виробника «Навігатор Л» напряму в півтора раза дешевше – по 188 тис. гривень.

Дніпровський «Стройпроектсервіс» належить директору В’ячеславу Крижановському.

Як зазначається, Крижановський донедавна керував ТОВ «Веркон-Трейд» і ТОВ «Балатонпром», співзасновником яких є Сергій Брова – позаштатний помічник народного депутата із фракції «Народного фронту» Олега Кришина.

Нагадаємо, раніше журналісти з’ясували, що тютюнова фабрика «Юнайтед Табако» в Жовтих Водах випускає частину сигарет з підробленими акцизними марками. Ця фабрика пов’язана із нардепом Олегом Кришиним й опосередковано, через братів Руслана та Миколу Журил, із екс-депутатом від «Народного фронту» Миколою Мартиненком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *