Держвиконавча служба «похвалилася» стабільністю заборгованості з виплати зарплат

Новости

У Державній виконавчій службі розглядають провадження щодо заборгованості з виплати заробітної плати на суму близько 530 млн гривень.

Про це під час прес-конференції розповів директор Департаменту державної виконавчої служби Олексій Воробйов, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами посадовця, цей показник з року в рік стабільний.

«Заборгованість по заробітній платі по тим провадженням, які ми розглядаємо, становить 530 мільйонів гривень. Ми спостерігаємо, що ця цифра стабільна, є тенденція по зменшенню боргів у тих справах, які в нас на виконанні», – сказав Воробйов.

Він зазначив, що частка боргів перед шахтарями та працівниками вугільної промисловості невелика.

Воробйов також акцентував увагу на тих громадянах, які нині перебувають на окупованій території, і перед якими заборгували українські роботодавці.

«Є проблеми, бо ми не можемо сконтактуватись з цими особами. Вони повинні мати банківський рахунок на території, підконтрольній Україні, щоб ми їм перерахували кошти», – наголосив Воробйов.

Раніше 15 шахтарів шахти імені Капустіна на Луганщині оголосили страйк і відмовились підніматися з шахти на поверхню, вимагаючи виплати заборгованості по зарплатах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *