Чому в Україні досі триває війна: заява Зеленського

Новости

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що війну можна зупинити, якщо є бажання. Тому у тому, що на Донбасі досі триває жорстке протистояння, винна попередня влада.

Глава держави в інтерв’ю «Відверто з президентом» висловив думку, щоприпинення війни на Сході гальмував попередній президент Петро Порошенко.

Важливо: У Мінську домовилися про перемир’я на Донбасі та обмін полоненими

Що робити з війною? Я думаю, якщо ти хочеш зупинити війну, то ти обов’язково її зупиниш. Впевнений, що минула влада не хотіла це робити. Але я не знаю всі підстави, всі умови, чому вони цього не хотіли, чому вони це гальмували,
– сказав Зеленський.

Він зауважив, що попередній президент Порошенко неодноразово спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним. Але усе безрезультатно. 

Також Зеленський додав, що 12 липня у Парижі пройшла зустріч «нормандської четвірки». До цього, 2 роки цей формат не працював. 

Сам президент України може зустрітися з Путіним щодо питання війни на Донбасі найближчим часом. Зокрема, це буде зустріч у рамках нормандського формату за участю канцлерки Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона.

Інтерв’ю президента України Володимира Зеленського: відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *