Це має бути маєток: субсидія у 24 000 грн шокувала експертів

Новости

Щоб отримати субсидію, розмір якої становитиме 24 тисячі гривень, я думаю, що в цієї людини має бути на утриманні 20 дітей. Або в неї є якийсь маєток.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила експерт із пенсійної реформи Реанімаційного пакету реформ Галина Третьякова.

Гостя програми, коментуючи заяву міністра соцполітики, що деякі українці отримають 24 тисячі гривень субсидії, зауважила, що вона шокована такою цифрою.

«Мабуть, щоб отримати таку субсидію, треба мати 20 дітей. Або треба дотувати якийсь дитячий садочок. Хоча вже давно йде мова про те, що система субсидій не має дотувати тих, у кого є пасивні доходи. Але на сьогоднішній день система отримання і нарахування субсидій це не враховує», – підкреслила Галина Третьякова.

Вона додала, що Україні потрібно брати приклад з країн Європи, де система субсидій є справедливішою.

«Європейська практика говорить про те, що якщо в тебе є більше, ніж одне авто на людину, або є більше, ніж одна домівка на домогосподарство, то такі люди не можуть отримувати субсидію з боку держави. Вони відносяться до категорії багатих», – повідомила експерт.

Тому, наголосила гостя програми, кожен українець повинен вказувати при отриманні субсидій достовірні дані щодо своїх доходів. За її словами, якщо вказати неправду, відбудеться факт зловживання публічними коштами.

«Субсидія не дається з повітря. Субсидія виділяється за рахунок коштів людей, які сплачують податки», – акцентувала експерт Реанімаційного пакету реформ Галина Третьякова.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв рішення запустити з початку березня механізм виплати субсидій за житлово-комунальні послуги готівкою.

У Мінрегіоні роз’яснили, що дасть українцям монетизація субсидій. Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що монетизація субсидій буде вигідна і споживачам, і надавачам послуг. Президент Петро Порошенко повідомив, що середні виплати монетизованої субсидії становлять 1500 гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *