Це буде подарунок Путіну: Порошенко заявив, що не стане втікати з України

Новости

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що якщо стосовно нього в Україні почнуться судові процеси, то він не стане тікати з країни.

Про це Порошенко розповів в інтерв’ю Українській правді, зазначивши, що в протилежному випадку зробить «великий подарунок» президентові Росії Володимиру Путіну.

«Мені немає за що червоніти. Немає ніяких фактів, за які б мені треба було переживати. Якщо це буде політичне правосуддя – друзі мої, я ще в 2014 році на фронті перестав боятися. І мені абсолютно байдуже. Я ні від кого не збираюся ховатися, тому що це буде великий подарунок Путіну», – повідомив екс-президент.

За словами політика, його опонент – не президент Зеленський, а Путін. Порошенко вважає, що, починаючи справи, в яких він фігурує, українські правоохоронці «роблять подарунок» Путіну.

«До того ж я розумію, що це і робота політичних консультантів: якщо завтра щось не буде виходити в економіці, краще організувати атаку на Порошенка. Це означає, справа на замовлення, а я цього не боюся», – додав екс-президент .

Нагадаємо, колишній керівник Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко підтвердив факти впливу на роботу суду Порошенка і екс-глави Адміністрації президента Олексія Філатова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *