Бойовики не відводять військових зі Станиці Луганської, — керівник адміністрації

Новости

Керівник Станично-Луганської адміністрації заявив, що попри відведення українських військ терористичні формування наразі не виконують домовленості і утримують військових на своєму блокпосту.

Про це інформує «5 канал».

Як йдеться в повідомленні, наступного тижня до Станиці Луганської має прибути спеціальна урядова комісія. Вона визначить перелік потреб прифронтової території та шляхи вирішення поточних проблем. Про таке рішення президента повідомив представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма,

У п’ятницю Кучма прибув на Луганщину із робочою поїздкою. Спостерігав за виконанням процесу розведення сторін в Станиці Луганській. Спілкувався із місцевими мешканцями та військовими. Про хід розведення Кучмі доповів командувач Операції об’єднаних сил Олександр Сирський.

Водночас, керівник Станично-Луганської адміністрації заявив, що попри відведення українських військ терористичні формування наразі не виконують домовленості і утримують військових на своєму блокпосту.

Як повідомлялося, 26 червня українські військові відійшли з однієї з позицій поблизу КПВВ «Станиця Луганська» в рамках відведення сторін від околиць Станиці Луганської. У штабі ООС запевнили, що процес розведення сил і засобів у цьому районі не послабляє оборонних можливості ЗСУ, а військові зайняли нові вигідні позиції.

27 червня російсько-окупаційні війська теж завершили перший етап відведення своїх підрозділів – відійшли від пішохідного мосту.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *