Більшість українців підтримують прямий діалог з РФ – опитування

Новости

Більшість громадян України (40,4%) вважають, що президент країни повинен піти на прямий діалог з Росією заради встановлення миру на Донбасі. Інші 30% впевнені, що лідер України радше повинен піти на такі переговори, аніж не піти.

Про це свідчать результати опитування населення, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка та центром «Соціальний моніторинг».

При цьому 10,4 опитаних категорично проти такого рішення, а 8,3% – радше проти, ще 10,9%  – не змогли відповісти.

54,8% респондентів вважають або схильні вважати, що президент України повинен піти на прямий діалог з керівниками так званих «ДНР» і «ЛНР» заради встановлення миру на сході країни.

60,7% українців вважають або скоріше схиляються до думки, що Україна має йти на компроміси заради відновлення миру і повернення окупованих територій, 24,2% дотримуються протилежної думки, 15% не змогли відповісти.

37% українців підтримують варіант вирішення проблеми непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей у вигляді надання цим територіям особливого статусу, який передбачає автономію у складі України, 18,2% підтримують продовження бойових дій, спрямованих на відновлення повного контролю України над цими територіями військовим шляхом, 17,3% – за офіційне визнання того, що ці території в найближчий час неможливо повернути до складу України, та їх ізоляцію.

49,5% опитаних підтримали б або радше підтримали рішення про надання автономії у складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп має намір обговорити ситуацію в Україні з президентом РФ Володимиром Путіним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *