Антон Геращенко заявив, що весь рік жив лише на зарплату

Новости

Нардеп від «Народного фронту» та екс-радник глави МВС Авакова Антон Геращенко задекларував 241,3 тис. гривень доходу за 2017 рік, заявивши тим самим, що весь рік жив лише на депутатську зарплату.

Про це свідчать дані реєстру е-декларацій, за яким Геращенко – разом із дружиною – задекларував також 440 тис. гривень і 40 тис. доларів готівки, а також придбав карабін Colt за 87 тис. гривень.

Крім того, нардеп володіє половиною квартири в Харкові площею 77,2 м2, користується квартирою дружини в Києві (42,3 м2) та ще однією квартирою (189 м2) у Києві – разом з тестем.

Разом з тим, цей же тесть – який володіє акціями компанії «Полтавський алмазний інструмент», – одержав 313 тис. гривень доходу від підприємницької діяльності, 24 тис. гривень пенсії, має 430 тис. гривень і 58 тис. доларів готівкою, земельну ділянку в Полтавській області, а також придбаний у 2016 році автомобіль Hyundai Santa Fe 2016 р.в.

Крім того, дружина Геращенка задекларувала 109,8 тис. гривень аліментів, 332 тис. гривень доходу від підприємницької діяльності, 41,2 тис. гривень допомоги при народженні дитини та половину квартири в Києві (56 м2).

Нагадаємо, раніше народний депутат Михайло Добкін заявив, що колишній позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко має понести кримінальну відповідальність за його незаконні вказівки співробітникам поліції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *