Адвокати «Торнадо» подали позов проти Чорновол та Матіоса

Новости

Адвокати колишніх бійців роти «Торнадо» подали позови до суду проти нардепа від «Народного фронту» Тетяни Чорновол та головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Про це повідомив один із захисників «Торнадо» Сергій Крижанівський, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Подали позови проти Тетяни Чорновол. Сьогодні подано позов до Шевченківського районного суду проти Анатолія Матіоса. Подавали ми два рази, нам повертали. Зараз остаточно ми подали позов, той, який буде розглядатися Шевченківським судом по захисту честі та гідності «торнадівців», – наголосив він.

За його словами, в четвер, 30 серпня, о 15:00, у Борисполі відбудеться друге засідання і проти Тетяни Чорновол, буде визначено порядок слухання по суті. По Матіосу завтра буде повідомлено, хто слухатиме справу, тобто визначено автоматично суддю, додав адвокат.

«Я хочу зазначити, що адвокатами буде подана заява про арешт всього майна цих двох осіб, забезпечення позову. Я хочу повідомити генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що негайно потрібно розпочати розслідування проти злочинця Анатолія Матіоса. Чому я кажу так ствердно – «злочинця» – тому що є докази, які будуть представлені слідству нашими журналістами та захисниками», – підкреслив він.
Нагадаємо, 9 серпня утримувані в СІЗО екс-бійці роти «Торнадо» влаштували бунт, коли їх хотіли розділити. У результаті штурму «Альфи» бунт було припинено, трьох добровольців етаповано до Київської області, а інших перевели до карцеру.

У Міністерстві юстиції заявили, що до бунту могли бути причетні співробітники СІЗО, які передавали арештованим заборонені предмети.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *