11 районів Львівщини охопив проект «Село: кроки розвитку»

Новости

Учора, 20 травня, в місті Яворові в сесійній залі адмінбудинку відбувся семінар-тренінг щодо участі в грантовому проекті «Село: кроки до розвитку» за фінансової підтримки ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської РДА.

Подія відбулася під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойка.

Участь у семінарі взяли координатор проекту «Село: кроки до розвитку», представник ГО «Клуб ділових людей Україна» Анна Приведа; експерт-консультант з написання бізнес-плану, представник ГО «Клуб ділових людей Україна» Петро Яницький; директор Яворівської філії кредитної спілки «Вигода» Наталя Сегін; директор філії кредитної спілки «Анісія» Тетяна Гуцало; начальник управління економіки та агропромислового розвитку Галина Прядко; начальник відділу агропромислового розвитку РДА Ольга Місюк; головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку РДА Роман Кавецький

Мова йшла про те, що переможці конкурсу отримають грант (безповоротню фінансову допомогу) – для реалізаціії власного проекту у розмірі до 50 тис. грн.

Анна Приведа повідомила, що проект реалізовують вперше у Львівській області та охоплює 11 районів, в тому числі – і Яворівський. Захід спрямований на реалізацію найкращих бізнес-ідей для розвитку сільських територій, сільських громад та створення нових робочих місць суб’єктами господарювання.

Переможцями минулорічних конкурсів стали проекти пов’язані з діяльністю у сфері торгівлі та туризму, вирощуванням фруктів, овочів, ягід та горіхів, розведенням бджіл, виробництвом козиного і коров’ячого молока, випічкою хліба, пошивом одягу та утилізацією.

Петро Яницький розповів про умови участі у конкурсі та написання бізнес-плану.

Нагадаємо, що конкурс мікрогрантових проектів для сільських громад спрямований на стимулювання соціальної активності та має на меті підтримку найкращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема, у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Переможці отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту в розмірі 50000 грн.

Проект фінансується ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» та реалізовується громадською організацією «Клуб ділових людей Україна» серед жителів районів і сіл, де здійснює свою діяльність Агропромисловий холдинг «МХП».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *