Хемілтон виграв Гран-Прі Великобританії

Льюїс Хемілтон у сьомий раз в сезоні став найкращим на трасі.

Чинний чемпіон Формули-1 пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-Прі Великобританії, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Хемілтон стартував з другої позиції, але на 21-му колі зумів обійти свого партнера по Мерседес фіна Валлтері Боттаса. Захопивши на самому початку лідерство, британець не віддав його до самого фінішу, вигравши сьому гонку в сезоні.

Валттері Боттас став другим, а третім фінішував монегаський гонщик Феррарі Шарль Леклер.

З 223 очками Хемілтон продовжує лідирувати в загальному заліку, випереджаючи найближчого переслідувача Валттері Боттаса на 39 очок.

У Кубку конструкторів лідером є команда Мерседеса (407 очок). Друге місце у Феррарі (243 очка), а третім йде Ред Булл (191 очок).

Українська кіберкоманда NaVi вийшла на чемпіонат світу з Dota 2.

Василь Ломаченко очолив рейтинг найкращих боксерів світу, Олександр Усик у п’ятірці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.