Вибори-2019: ЦВК зареєстровано 37 кандидатів на пост Президента України

6 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

До Комісії 2 лютого 2019 року громадянин України Тимошенко Ю.В. особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Того ж дня до ЦВК надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України Новака А.Я., висунутого 24 січня 2019 року на ХІІ позачерговому З’їзді Політичної партії "ПАТРІОТ".

Також до ЦВК 2 лютого 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України Журавльова В.М., висунутого 25 січня 2019 року на Позачерговому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії "СТАБІЛЬНІСТЬ".

Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала трьох кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України:

Тимошенка Юрія Володимировича, 1961 року народження, освіта професійно-технічна, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, безпартійного, самовисування;

Новака Андрія Яремовича, 1973 року народження, освіта вища, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, тимчасово не працює, члена Політичної партії "ПАТРІОТ", суб’єкт висування – Політична партія "ПАТРІОТ";

Журавльова Василя Миколайовича, 1970 року народження, освіта вища, проживає в смт Старий Крим міста Маріуполь Донецької області, Голову ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ М. МАРІУПОЛЯ", члена Політичної партії "СТАБІЛЬНІСТЬ", суб’єкт висування – Політична партія "СТАБІЛЬНІСТЬ".

Таким чином, станом на 6 лютого 2019 року Комісія зареєструвала 37 кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Балашова Г.В., Богомолець О.В., Шевченка О.Л., Насірова Р.М., Бойка Ю.А., Ляшка О.В., Корнацького А.О., Вілкула О.Ю., Тимошенко Ю.В., Добродомова Д.Є., Мороза О.О., Киву І.В., Кошулинського Р.В., Данилюка О.В., Таруту С.О., Смешка І.П., Богословську І.Г., Зеленського В.О., Габера М.О., Дерев’янка Ю.Б., Безсмертного Р.П., Бондаря В.В., Носенка С.М., Кривенка В.М., Кривоноса С.Г., Ригованова Р.О., Тимошенка Ю.В., Новака А.Я., Журавльова В.М.

Окрім того, Комісія зареєструвала уповноважених представників 3 кандидатів на пост Президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року:

Хомича А.М. – кандидата на пост Президента України Кармазіна Ю.А.;

Князевича Р.П. – кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.;

Білика І.А. – кандидата на пост Президента України Гнапа Л.В.

ЦВК зареєструвала 3 довірених осіб кандидата на пост Президента України Вілкула О.Ю. на чергових виборах Президента України в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та довірених осіб в 32 територіальних виборчих округах.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. на чергових виборах Президента України в територіальному виборчому окрузі № 23 та зареєструвала іншу.

Також зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. Новосада І.Ф. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Зареєстровано 3 довірених осіб кандидата на пост Президента України Бондаря В.В. на чергових виборах Президента України в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Внесено зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

Розглянувши відповідне подання Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області, Комісія тимчасово закрила спеціальну виборчу дільницю № 350932, утворену на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66, до 31 грудня 2019 року.

Окрім того, розглянувши відповідні звернення від міжнародних організацій, Комісія зареєструвала 62 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України: 49 – від міжнародної неурядової організації "CANADEM", 13 – від Громадської Спілки "Міжнародне Співтовариство з Прав Людини".

Таким чином, станом на 6 лютого 2019 року Комісія зареєструвала 91 офіційного спостерігача від міжнародних організацій та іноземної держави на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

До Комісії 1–3 лютого 2019 року громадяни України Марущинець В.І., Сахно Б.М.,  Гончаров А.О., Українчук Л.І., Качайло І.І., Миролюб Н.А., Іваницький Ю.П., Голосний М.І., Юрченко Ю.І., Збираник Є.М. подали заяви разом із доданими документами для реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши подані документи, Комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону та відмовила зазначеним особам у реєстрації кандидатами на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії                                                                    

Добавить комментарий