У ГПУ заявили, що екс-гендиректор «Укрспирту» хотів убити Авакова

У Генеральній прокуратурі України заявили, що колишній генеральний директор держпідприємства «Укрспирт» Михайло Лабутін готував замах на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це повідомила речник генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, Лабутін є керівником злочинної організації, яка підозрюється в скоєнні низки тяжких й особливо тяжких злочинів на території Києва.

Зокрема, зазначає Сарган, серед злочинів цього угруповання: вбивство 30 травня 2017 року радника директора «Укрспирту», замах на вбивство 29 березня 2017 року заступника глави «Укрспирту», замах на вбивство 1 травня 2017 року президента однієї зі спортивних федерацій та замах на вбивство 23 червня 2017 року приватного підприємця.

«Крім того, встановлено, що учасники зазначеної злочинної організації планували вчинення умисних вбивств інших осіб, серед яких і Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б.», – написала прес-секретар.

Сарган зазначила, що наразі затримано шістьох активних учасників злочинної організації, а щодо затриманого в Румунії Лабутіна спрямовано запит про його екстрадицію до України.

Вона нагадала, що Лабутін також підозрюється в розтраті коштів ДП «Укрспирт» та скоєнні інших злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 345 і ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Добавить комментарий