«Не заробляй цукерками на крові!» – у Львові пікетувальники розтоптали солодощі Roshen

У вівторок, 24 квітня, в центрі Львова біля магазину Roshen на площі Галицькій відбулася акція протесту, під час якої її учасники розсипали й розтоптали цукерки цього бренду.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Учасники акції пікетували магазин Roshen, вимагаючи визнати добровольців на державному рівні учасниками бойових дій. Зокрема, вони наполягають, аби Верховна Рада ухвалила законопроект №7190 «Про визнання добровольців учасниками бойових дій».

Цей документ найбільше блокують депутати від фракції БПП. Тож минулого четверга, 19 квітня, активісти пікетували парламент, а під час приїзду президента Петра Порошенка до Львова передали йому свої вимоги. Той обіцяв розібратися, але не відреагував.Учасники акції обіцяють пікетувати бізнес Порошенка по всій країні. Якщо й далі не буде реакції, обіцяють поїхати в смт Козин, де з сім’єю мешкає президент, щоб «йому було так некомфортно, як і добровольцям».

Як пояснила керівник Об’єднання добровольців Олена Живко, акцією протесту президенту хочуть нагадати, завдячуючи кому він сьогодні має шанс вести свій успішний бізнес.

Нагадаємо, журналіст Олександр Дубінський заявив, що під час передачі корпорації Roshen у сліпий траст президент Петро Порошенко допустив порушення валютного законодавства, яке дозволяє відібрати у нього компанію.

Добавить комментарий