Міноборони: Військові не будуть мати права конфісковувати майно в умовах воєнного стану

Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Родіон Тимошенко заявив, що запровадження воєнного стану не передбачає конфіскацію приватного майна громадян.

Про це він повідомив на брифінгу, зазначивши, що у випадку конфіскації майна військовими необхідно викликати поліцію, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами заступника начальника Генштабу ЗСУ, обмеження права громадян в указі про воєнний стан щодо можливості військовими здійснити конфіскацію їхнього майна немає.

«Ми не передбачаємо вилучення… чи інші заходи, як то запровадження комендантської години і таке інше. Наразі офіційних правових підстав для цього немає», – пояснив Тимошенко.

Водночас, заступник міністра оборони Іван Руснак повідомив, що в Міноборони достатньо сил і засобів, транспорту, щоб виконати всі перевезення, які сплановано. Якщо буде така необхідність — буде додаткова інформація, яка буде узгоджена з тими чи іншими відомствами, керівниками і власниками.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що у разі наземного нападу Росії на Україну, військові будуть отримувати підвищене грошове забезпечення з дня початку агресії, а не з 1 січня, як планувалося.

Добавить комментарий