Манчестер Сіті знову програв у чемпіонаті Англії: відео голів матчу з Лестером

“Манчестер Сіті” зазнав другої поразки поспіль у чемпіонаті Англії, поступившись у рамках 19-го туру “Лестеру” 1:2.

Команда Хосепа Гвардіоли вперше з квітня 2017 року опинилася у ситуації без перемог у двох матчах першості поспіль, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Через поразку “Сіті” відпустив “Ліверпуль” у чемпіонській гонці вже на 7 очок. Більше того, “Ман Сіті” втратив другий рядок у турнірній таблиці, пропустивши туди “Тоттенгем”, який вже другий матч поспіль показує надрезультативний футбол – після розгрому “Евертона” у гостях 6:2 “шпори” розгромили на домашньому стадіоні “Борнмут” 5:0.

При цьому “Ліверпуль” забив чотири голи у ворота “Ньюкасла” – 4:0.

У поєдинку з “Лестером” підопічні Гвардіоли відкрили рахунок вже на 14-й хвилині, коли відзначився Бернарду Сільва. Проте вже за 5 хвилин Марк Олбрайтон відновив рівновагу. А наприкінці другого тайму Рікарду Перрейра вдало зіграв на підборі після подачі кутового та вгатив м’яч у сітку воріт Едерсона.

У попередньому турі “Сіті” поступився 2:3 “Крістал Пелес” домашньому стадіоні.

Чемпіонат Англії-2018/19

Прем’єр-ліга, 19-й тур

26 грудня

“Лестер” – “Манчестер Сіті” – 2:1 (1:1)

Голи: Б. Сільва, 14 (0:1). Олбрайтон, 19 (1:1). Рікарду Перрейра, 80 (2:1).

Вилучення: Делф, 89.

Цікаво, що “Лестер” поступився “Манчестер Сіті” в 1/4 фінал Кубку англійської ліги у серії післяматчевих пенальті. Тоді вирішальний 11-метровий забив українець Олександр Зінченко. У цьому ж поєдинку Зінченко залишився у запасі.

Зазначимо, що “Манчестер Сіті” вважається найголовнішим фаворитом Ліги чемпіонів-2018/19 перед матчами 1/8 фіналу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.