Компанія, що будувала «Бориспільський експрес», заявила про свою невинуватість

Глава компанії «Рилейд», яка виконувала роботи по створенню «Бориспільського експресу», Юрій Кулаков назвав необґрунтованими підозри Національної поліції України в розкраданні коштів під час реалізації проекту, повідомляє КиевВласть.

За словами Кулакова, його компанія виконала договір з «Південно-Західною залізницею» щодо будівництва павільйону та галереї в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Глава компанії упевнений, що звинувачення в розкраданні 20 млн грн абсолютно надумані, оскільки вони не могли це фізично зробити. При цьому, документи зі звітністю про проведені роботи знаходяться у відкритому доступі на сайті ProZorro.

«Спочатку вартість проекту, внесена в договір, оцінювалася в 20,8 млн грн! 85-90% від загальної вартості проекту склали наші витрати на закупівлю будматеріалів та виготовлення металоконструкцій, навісів і так далі. У договорі було чітко прописано, що роботи виконуються за рахунок матеріалів підрядника. Створюється таке враження, що співробітники Нацполіції не спромоглися навіть ознайомитися зі змістом договору про будівництво бориспільської гілки», – заявив Кулаків.

Нагадаємо, Нацполіція розслідує розкрадання коштів під час будівництва гілки «Бориспільського експресу» на загальну суму 20,44 млн грн.

Добавить комментарий